є Музей плакату!

 є Музей плакату!
Події довкола створення першого в Україні Музею плакату розвиваються стрімко і позитивно. 11.11.11 процес розпочався в редакції журналу “Музеї України”. 24 грудня відкрито першу виставку в Національному музеї-заповіднику “Битва за Київ у 1943 році”. Проект формально стартував.

30 грудня Музей плакату України при журналі “Музеї України” отримав офіційну реєстрацію!
-Ми давно співпрацюємо, прагнучи надати президентському селу Нові Петрівці статусу “музейне” – розповів сільський Голова Радіон Старенький, – Вдалося реалізувати кілька проектів, привернути увагу преси, створити нашому населенному пункту позитивний імідж. Зрозуміло, коли отримали пропозицію розмістити в селі Музей плакату, який став другим у Європі і першим в Україні, не вагалися ні секунди. Такі шанси випадають не часто. Проект реалізується спільно з Національним музеєм-заповідником “Битва за Київ у 1943 році”, де розгорнуто першу скромну виставку. Але, в наших планах – створення першої спеціалізованої Галереї плакату! Тут ми станемо першими в Європі, адже виставками плакату нікого не здивуєш, а галерея буде лише у Нових Петрівцях!
-Розпочнемо з виставки-ретроспективи історії плакату в Галереї! – поділився арт-директор Музею плакату Антонін Криничко, – Адже, нам є що показати! У фондах кілька тисяч найрізноманітніших плакатів та карт різних країн і епох. Саме вони є єдиними і найправдивішими свідками історичних процесів! Вірю, що буде значна суспільна цікавість!

-Нас здивувала реакція багатьох сільських і районних керівників!- сказав фундатор Музею плакату, редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб, – Пишуть, телефонують, просять методологічно допомогти створити щось подібне у їх регіоні. Адже, не всі райони мають власні музеї. А вільних площ в бібліотеках, сільських будинках культури, вірніше, голих стін, вистачає.

Спостерігати за цими щоденними дискусіями, обговорювати чисельні зустрічі, досить цікаво. Йде реальний процес творення чогось нового. Це щиро захоплює. І результат буде!
Наталка Іванченко, сайт Вишгородський край

 

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s