Є блог Музею української пропаганди!

 

Створено блог Музею української пропаганди на популярній платформі Вордпрес. Команда часопису “Музеї України”, що створила музей, приділяє велику увагу медійному забезпеченню закладу.
http://vikvik97.wordpress.com/

Справа в тому, що специфіка діяльності маленьких, маловідомих музеїв, розташованих десь на околицях, віддалік від жвавих туристичних потоків потребує постійної присутності у ЗМІ. А для цього треба створювати інформаційні приводи. Відкривати нові виставки, влаштовувати зустрічі з цікавими людьми. Що і роблять ентузіасти МУП без жодної фінансової підтримки. На найбільшому житловому масиві України – київській Троєщині.

-Вже створено сайт музею, блог, проведено потужну рекламну кампанію в інтернеті, знято кілька сюжетів для Ютубу, організовано зйомки на каналі Культура, 112, Банківському телебаченні, в газетах… – зазначив фундатор МУП, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник, – Очікуємо на увагу інших провідних каналів!

Найближчим часом напишемо статтю на Вікіпедії.

-Фактично, ми напрацьовуємо унікальну методику створення мікромузеїв на околиці чи у маленьких містечках, селах, їх просування в пресі. – сказав куратор МУП, редактор журналу “Музеї України”, Почесний працівник туризму України Віктор Тригуб, – Наш досвід уважно вивчають, спираючись на наші розробки теж створюють і розкручують нові музейні недержавні заклади. Час зрозуміти, що епоха бюджетного фінансування закінчується. Треба вчитися виживати і розвиватися в нових умовах.

Головне – перший музей Троєщині працює, активно присутній у медіапросторі.
http://vikvik97.wordpress.com/

Прес-служба

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s