Фотомоделі і преса в музеї на Троєщині

 

Музей української пропаганди зустрічав красунь. Фотохудожник Катерина Крючкова презентувала серію плакатів на підтримку української армії. На прес-конференцію завітали журналісти Інтеру, каналу і радіо Ера, Голос ЮА, ТВі, Ньюс оне…

Дівчата-фотомоделі розповіли про зйомку і концепцію плакатної серії.

-Що може бути більш прекрасним за красу української жінки?! Сама по собі українська жінка-феномен, адже в жодного народу, в жодній країні ви ніколи не знайдете такий скарб.Наші жінки наділені такою унікальністю і неповторністю, красою та надзвичайною силою, яка здатна надихати та емоційно заряджати кожного чоловіка. – розмірковує фотомайстер Катерина Крючкова, – Саме краса і мужність української жінки і стали головною рушійною силою для створення серії плакатів в підтримку української армії. Ми не шукали професійних моделей, нашими моделями були і залишаються прості дівчата,так би мовити “з народу”. Головною особливістю даної серії плакатів є те, що в цей раз ми вирішили додати вірші.Тому складається таке враження, що плакат промовляє до тебе,підіймає в тобі бойовий дух, адже саме бойовий дух має вести до перемоги кожного солдата. Україну часто порівнюють з жінкою.Вона тендітна, але мужня,красива і чарівна, але сильна й незламна.Це все про Україну та її жінок. І коли саме такі слова і асоціації будуть народжуватись у голові українського солдата, це означає, що ми досягли своєї мети. Красою,ми надихнули їх боротися за нашу волю,честь і славу всього українського народу.

-Треба максимально підтримати наших бійців в зоні бойових дій! – переконаний доктор історичних наук, фундатор Музею української пропаганди Павло Гай-Нижник,- Дівчата це зробили у доступний їм спосіб. Судячи по пресовому резонансу, їм це вдалося!

Нині вирішується питання виготовлення масового тиражу і передачі плакатів у військові частини.

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, куратор Музею української пропаганди

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s