Блондинка з Арсеналу підставила Президента. А тут СБУ…

 

Скандал довкола недалекої блондинки, що чомусь стала директором Мистецького Арсеналу, набуває шпигунського присмаку. Це треба мати скільки нахабства, або дуже мало розуму, щоб так підставити новообраного Президента, АП і апарат ДУС! Під час війни і одночасно! СБУ зреагувала першою…

Хоча, трохи цитат.

Глава издателя украинского Forbes ушел в отставку из-за запрета въезда в страну

Председатель наблюдательного совета украинского медиахолдинга UMH (издает журнал Forbes на Украине) Юрий Ровенский покидает компанию из-за запрета въезда на Украину. Об этом сообщает ИТАР- ТАСС.

По словам Ровенского, решение об отставке вступает в силу с 15 июля.

“Я покидаю UMH с завтрашнего дня. Это было непростое и вынужденное решение, которое надо было принять в связи с запретом въезда в Украину. Мы согласовали все детали с акционером, договорились, что в течение ближайшего месяца я буду передавать дела. Кому передавать – пока, естественно, непонятно”, – сообщил он.

Справка

Медиахолдинг UMH, входящий в ГК ВЕТЭК Сергея Курченко, владеет правами на распространение на территории Украины таких изданий, как Forbes, Vogue, “Корреспондент”, “Теленеделя”, “Аргументы и Факты”, “Комсомольская правда”, а также i.ua, bigmir.net, football.ua, “Ретро FM”, “Наше радио”, Europa Plus, “Авторадио” и др.

До прихода в UMH Ровенский работал вице-президентом, директором управления общественных связей Сбербанка России.

С 2000 по 2009 был генеральным директором компании “РБК”.

Напомним, ранее стало известно, что СБУ запретила посещать Украину 1150 гражданам России.

http://obozrevatel.com/society/32610-glava-izdatelya-ukrainskogo-forbes-ushel-v-otstavku-iz-za-zapreta-vezda-v-stranu.htm

«НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ»

Арт-проект Forbes Україна

11 липня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький Арсенал” стартував арт-проект Forbes «НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ», який триватиме до 20 липня. 

У часи Великої Депресії у США народилась ідея «американської мрії» про можливості та свободи для кожного. За останні півроку в нашій країні відбулися кардинальні зміни, а часи випробувань змушують нас зрозуміти, хто ми і куди йдемо, чого хочемо від нового життя в нашій новій країні. Виставка сучасного українського мистецтва «Нова Українська Мрія» є спробою надихнути глядачів на усвідомлення і, можливо, створення такої мрії.

«Всі говорять про те, що Україна обрала новий шлях розвитку. Це добре. Але де та точка, в яку ми хочемо прийти? Що є Новою українською мрією? Це питання Forbes поставив сучасним українським художникам, арт-діячам, колекціонерам. Адже саме ці люди з їх загостреним чуттям часто є провісниками всього нового і можуть через художні образи передати настрої в суспільстві і показати простір варіантів. І ми раді представити їхнє бачення широкій публіці»,  головний редактор Forbes Україна Михайло Котов.

У створенні проекту «Нова Українська мрія» взяли участь молоді і вже відомі українські художники: Арсен Савадов, Василь Цаголов, Олег Тістол, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Мирослав Вайда та інші . Усього – понад 40 авторів, різних і за віком, і за регіоном проживання, з різним досвідом та різними враженнями.

Куратор арт-проекту  відомий мистецтвознавець Олександр Соловйов: «Ми живемо в епоху блокбастерів і хітів. Проекти як «Українська мрія» потрібні для того, щоб додати світла до темряви, яка нас оточує. Я вирішив взяти участь у створенні цього проекту тому, що мені здалося  він якраз на часі. Зрозуміло, що він один не змінить щось кардинально, але може намітити шлях».

Твори виставки «Нова Українська Мрія» створені в роздумах про майбутнє нової України. Чи вдасться нам побачити в них свою нову мрію?

Виникає кілька простих питань, на які поки що ніхто не може дати відповіді, хоча журналісти намагалися отримати коментар прес-служби Президента України. Чому така сумнівна особа як Наташа Заболотна, відома своїми тісними контактами з злочинцями з Партії регіонів і Януковичем зокрема, і досі очолює державне підприємство Держуправління справами Адміністрації Президента П.Порошенка Мистецький Арсенал? Є таке слово люстрація. Це саме той випадок!

Хто в АП чи ДУС дав дозвіл на проведення такої дегенеративно-провокаційної виставки як “Нова українська мрія”? Чи Натаха вже наскільки розумна і просунута, що від імені Президента може творити що завгодно?

В АП не знають, що журналець “Форбс Україна” входить до злочинного холдинга Курченка, який здається у розшуку? А контора, за численними повідомленнями ЗМІ, належить самому папі Януковичу, якого Натаха, та її чоловік-екс-депутат, що першим зрадив Юлю і втік до голубих, обожнюють і досі?

Рівень ляпу і підстави, першими зрозуміли в СБУ. Реальним господарям журналу з Росії (!!!) до Києва вже не приїхати… Це добре.

Чекаємо Натахиної відставки, комплексної перевірки ДП, порушення кримінальної справи і негайного згортання тієї дегенеративної виставки.

Мистецький Арсенал передайте Мінкульту! Там знають, що з ним робити…

Президенту П.Порошенку, якому більшість все ж симпатизує, попри війну, потрібно негайно зачистити всю вертикаль виконавчої влади! Нещадно! Інакше подібних підстав не уникнути!

Саме через таких “наташок” у Мінобороні, МВС, Генштабі гинуть наші хлопці на фронті…

А від прес-служби Президента пояснень очікуємо! Всі все розуміють. Просто звільніть ту баришню і вибачтесь. Вона спритна – приватну галерею з секс-шопом розкрутить швидко!

Такі провокації під час війни треба розцінювати як зраду…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, куратор Музею української пропаганди на Троєщині

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s