ЦВК ПОНАД ЗАКОНОМ?

 

Олесь Городецький

Минуло два тижні з того часу, як Постановою Вищого Адміністративного Суду України зобов’язано Центральну виборчу комісію вчинити дії щодо реєстрації кандидата у народні депутати України Городецького О.Є., висунутого 14 вересня 2014 року Політичною партією “НАРОДНИЙ ФРОНТ” на VI позачерговому з’їзді партії та включеного до виборчого списку цієї партії під № 57, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. Рішення суду вступило в законну силу і не підлягає оскарженню. http://news.liga.net/…/3816524-tsik_blokiruet_reshenie_vasu…

Два тижні своєю бездіяльністю ЦВК порушує виборчі права громадянина України. За цим спокійно спостерігають Президент, прем’єр – міністр, міністр юстиції, МВС та Генпрокуратура.

Дійсно, а що сталося? Ну не виконується рішення суду. Ну і що? Хіба це єдине рішення суду, яке не виконується в нашій країні? Тисячі українців роками чекають на виконання рішень суду. І нічого. Недоліки системи. Спадщина «папєрєдніків». Розслабся, ти хто такий, щоб мати Право? Чиї інтереси представляєш? Якими активами володієш? Що за «пред’яви»? В «стойло»! Мовчи і не висовуйся. Тут тобі не Європа. О, так, звичайно, ми туди прагнемо, але ж шлях може бути довгий. Навіть довший ніж очікування на виконання рішення суду. Набагато довший. Реформи ж за день не робляться. Всі ж все розуміють….

В країні війна, економічна криза, в бюджеті нічого «пиляти», а тут якийсь громадянин. Якесь рішення суду…Смішно, правда? І проти кого? Проти самої ЦВК, яка в ці хвилини вершить долю сильних світу цього? Нарізає надважливі відсотки, визнає чи не визнає результати по округах. Наївний, простий українець. Ти думав, що щось змінилося? Що нема Януковича і країна живе по-новому? Що право людини має якусь вагу? Забув, мабуть, старе совкове гасло: «Лєнін умєр, но дєло єго жівьот».

Все було б так, якби не одне АЛЕ. Прості Українці здійснили Революцію Гідності. Переродилися і довели всьому світу, що вони мають Право в цій країні. Власне, лише вони можуть вирішувати її майбутнє. Бо вони – Народ! Ніхто не вірив, що режим Януковича впаде, політики спішили домовлятися, але Народ вирішив по-іншому. На Новий Старий Рік, автору цих рядків «приснився» сон. https://www.facebook.com/oles.horodetskyy/posts/1438408376377027
Наївний, посміхалися політики, ну-ну. Влада сильна як ніколи!… Сон виявився майже віщим.

Через це немає жодних сумнівів: рішення суду буде виконане. Як не зараз, то за місяць. Як не в Києві, то в Страсбурзі. І всі винні понесуть заслужене покарання. Бо правила в новій Україні встановлюють не окремі «впливові люди», а Закон. По-іншому бути не може! Головне – в це вірити і за це боротися!
На закінчення пригадався старий галицький анекдот.
1946 рік. Галичина. Йдуть лісом двоє хлопців. Бачать, дідусь прив’язав москаля-окупанта до дерева і пиляє пилкою.
— Та чи пан не має пістолета?
— Та ні, пан має пістолет, але пан має ще час і натхнення!
Чого-чого, а часу і натхнення в автора цих рядків не бракує. Тому все буде добре!

Олесь Городецький, громадський активіст

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s