Театр сепаратистського абсурду Національного музею Міноборони

Театр сепаратистського абсурду Національного музею Міноборони

Нарешті й поволі оборонне відомство, з приходом на посаду міністра Степана Полторака, починає потроху змінювати прогнилу й неефективну свою систему, шляхом призначення на посади волонтерів та активістів. А заодно витягувати з насиджених роками місць бездіяльних військових чиновників, які пообростали державними грошовими відкатами, як мохом, вважаючи що ця масниця триватиме постійно. Разом з тим, розпочалося ще одне свято – люстрація! І хоча під його дію інколи попадають ніби то професіонали (як-от міністр скрушно зазначає з приводу звільнення генерала Воробйова), «авгієві конюшні» Міноборони ще -ого! – скільки чистити!

Але! Маємо вчергове звернути увагу нового (п’ятого!!!) Міністра оброни на абсурдну й кричущу ситуацію з кадровими призначеннями його далекого «папєрєдніка» російського бізнесмена Лєбєдєва. Саме з його подачі за руку був приведений на посаду директора Національного музею Міноборони ревний реконструктор сталінсько-радянської епохи та адепт «руського міру»В.Таранець. Вже багато про це писалося за нової влади, та, нажаль, в усіх попередніх міністрів чи то «руки не дійшли», чи не вистачило, як кажуть, політичної волі щодо цього «кадра».

Нагадаємо, що рівно рік назад, в листопаді 2013 р. разом з цим «красним камандіром» В.Таранцем одіозний терорист, а нині «герой ДНР» Гіркін-Стрілков стрибав в Києві по троєщинських ярах на костюмованій бутафорській війнушці. Тренувався, бідолаха, на операції «Дайош Київ». Хто б міг подумати, що лише через кілька місяців в Україну разом з цими реконструкторськими виродками прийде справжня війна, де будуть гинути як військові, так і мирні громадяни країни?! Також тоді у Таранцябула присутня вся регіонівсько-путніськаверхівка злочинців, як-от лєбєдєви-захарченки-лєкарі-шереметєви і т.д.

З такими «легендарними» фактами трудової діяльності В.Таранець досі працює на посаді директора головного музею Міноборони! А хтось із посадовців міністерства взагалі замислювався, що насправді діється в тому музеї?! Чим там займається Таранець і на чию користь?! Особливо після його візитів до окупованого путінськими «зеленими чоловічками» Севастополя, де він зустрічався з втікачем-міністром Лєбєдєвим!

Звісно, за всіма клопотами воєнного часу, чомусь ніхто з представників гуманітарного департаменту міністерства не помітили, як НАЦІОНАЛЬНИЙ музей став придатком Таранцевого клубу «КраснаяЗвєзда». А разом зі своїм корешем-колекціонером Шереметьєвим він перетворив його на таке собі ЗАО для дерибану державних коштів!

Виявляється, за всі ті виставки в музеї, що супроводжуються інфернально-страхітливими антимузейними декораціями, які Таранець творив вкупі з Шереметьєвим, було витрачено й відмито чималі бюджетні кошти! Що говорити – як бізнесмен і колекціонер, В.Таранець, відразу вник в суть музейної роботи! Тому і шукає надійний «дах» серед вищих чинів Міністерства, аби втриматися на посаді!

Нині ці надзвичайно цікаві кошториси і договори уважно вивчає Генпрокуратура. Це ще один з епізодів феєричної «діяльності» лєбєдєвського призначенця, який по нинішньому закону ну ніяк не може уникнути люстрації! До цього ми публічно писали про маніпуляції Таранця з музейними фондами та «зниклими танками».

Тому нині до нового Міністра оборони С.Полторака може бути лише одне питання – це звільнення цього ганебного горе-керівника, повернення професіоналів до музею та припинення всієї вакханалії з різними маніпуляціями. В умовах фактичної війни для військового музею це – питання честі. Треба, нарешті мати повагу до української громади та позбавитися російсько-путінських призначенців на ідеологічному фронті, які зубами вгризаються в свої посади, поспіхом перефарбувавшись в патріотів. Але ж свідки не забули, як в лютому 2014 з музейних дверей висипав «беркут» з кийками на мітингувальників…

А поки що весело спостерігаємо за театром абсурду під вивіскою Національного музею Міноборони, допомагаємо слідчим органам розкрити злочинну діяльність директора Таранця та чекаємо на справедливе рішення Міністра Полторака!

Слава Україні!

Комітет порятунку НВІМУ.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s