Русский мир музею Міноборони України

В лютому минув рік подіям, що назавжди змінили Українську історію. Протестний рух проти небажання тодішньої влади до євроінтеграції переріс у Революцію гідності та Майдан, які проказали, що з українським народом потрібно рахуватися. Скинувши з президентства Януковича, Україна, втім, отримала нового сатрапа в особі російського Путіна, що досі не може змиритися з розвалом «совка» та всіма силами в своїй хворобливій уяві прагне реконструювати втрачену імперію.
За короткий період запеклих боїв з сепаратистськими та російсько-окупаційними військами Українська Армія, як той Фенікс, постала з попелу розрухи та супереч космічній корупції в оборонному відомстві. Але це тільки початок складного шляху становлення Збройних Сил та очищення чиновницького загалу Міноборони.
За всіма клопотами суто воєнного спрямування – забезпеченням армії зброєю, одягом, харчами, діяльність інших підрозділів дещо перебуває в тіні, так би мовити на другому плані, що аж ніяк не заважає вихідцям команди «Лєбєдєва-Януковича» продовжувати займатися контр-пропагандивною діяльністю.
Протягом минулого року до всіх очільників Міноборони періодично зверталися активісти, журналісти та інші небайдужі громадяни щодо ганебної ситуації в Національному військово-історичному музеї України, який очолив особистий ставленик міністра Лєбєдєва –В.Таранець.
Знехтувавши професіоналізмом та наплювавши на законодавство, людина без відповідного фаху, досвіду роботи та ще й з світоглядними позиціями «руського миру» та «радянського совка» очолила НАЦІОНАЛЬНИЙ музей!
Годі й казати, що в умовах війни музей як меморіальний заклад і осередок військово-патріотичного виховання відіграє велику роль не лише в ЗСУ, але й в суспільстві загалом. Натомість керує ним колекціонер (що вже є грубим порушенням міжнародних музейних норм!), який все своє свідоме життя очолював клуб радянсько-історичної реконструкції «КраснаяЗвєзда», близько знайомий з терористом Гіркіним (в 2013 р. цей терорист був у Таранця на реконструкції «Дайош Київ»). Доповнюють «послужний список» Таранця теж не менш скандальні зв’язки з Захарченком, Арбузовим, Лекарем, Шутовим — двоє останніх входили до керівного складу «КраснойЗвєзди».
Розігнавши професійний колектив музейників, В.Таранець працевлаштував своїх друзів-соратників з «КраснойЗвєзди», розвалив постійно діючі музейні експозиції – працює фактично фойє та другий поверх музею!
Його ідейно близький заступник з наукової роботи Я.Тинченко (друг терориста Гіркіна ще з 1994 року!) в усіх інтерв’ю розповідає про «інтелігентного московського хлопчика Ігоря Гіркіна», який «всього-на-всього» одержимий ідеєю «великого руського миру», для якого необхідно загарбати частину українських територій! Ось на таких засадах команда Таранця «піднімає патріотичний дух» в Міноборони!
Намагання спаплюжити діяльність багаторічного керівника музею В.Карпова поступово лопаються як мильні бульбашки. Натомість викриваються феєричні факти «діяльності» реконструктораТаранця, зокрема правоохоронними органами вже виявленорозкрадання бюджетних коштів під час організації Таранцем кіношних декорацій до виставок у музеї, за які він разом з другом Шереметьєвим «відмили» чималі гроші.Так, наприклад, макет літака на килимку з натягнутим на стелю банером в Таранця називається «діорамою» з кругленькою ціною в 15 200 гривень. За цим фактом, а також стосовно махінацій В. Таранця з нагородним фондом музею Печерським ГУ МВС в місті Києві порушено два кримінальні провадження та проходить досудове слідство.
Ось, власне, на що слід давно вже звернути увагу керівництву Міноборони і особисто генералу С. Полтораку! І така бездіяльність викликає не лише подив, але й наводить на незрозумілі думки – невже така ситуація влаштовує, коли друзі Лєбєдєва відверто нівелюють українську історію, український музей, та ще й при цьому крадучи державні гроші?!
І ЯК людина, що ментально назавжди застрягла в «совку» з радянсько-сталінською ідеологією, яка ще в лютому 2014 р. мовчки обходила калюжу крові біля музею, переховуючи всередині захарченкових «беркутят», має моральне право займатися музейною діяльністю в НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІЙСЬКОВОМУ музеї, та ще й патріотичним вихованням молоді?!!
Тому закликаємо генерал-полковника С.Полторака припинити цюкадрову вакханалію, прийнявши відповідні кадрові рішення та врятувати рештки Національного військово-історичного музею!

Комітет порятунку музею.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s