Музейні терористи Кириленка нищать скансен у Пирогові!

Музейні терористи Кириленка нищать скансен у Пирогові!

Дивні справи у музеї в Пирогові… На Великдень, без погодження з співробітниками музею, без наукового  обгрунтування, прямо в експозиційній зоні унікального музею, з порушенням закону України «Про музей та музейну справу» відкрили  Диснейленд –Пирогів.

Нове керівництво саме так  уявляє собі дитячі традиційні розваги ХІХ століття. Атракціони розмістили прямо під стендом «Південь України», а карусель – посеред двору  українського козака… Мабуть, саме такі трофеї привозили козаки з турецьких походів своїм любимим діточкам. Дякуємо, отче, що просвітили! Тепер будемо знати коли виникли Диснейленди в Україні. Виходить, у 18 столітті.

Після свят Інтернет  поширив наступне повідомлення: «В “Пирогово” открылись аттракционы. В музее “Пирогово” установили аттракционы для детей, и предлагают в аренду велосипеды по 50 грн/час. “Аттракционы будут работать в теплое время года. Они не громоздкие, и установлены с оздоровительной целью: на них дети могут делать растяжку и прыгать”, – рассказал “Сегодня” директор музея Юрий Бойко.

“Ожидаем приезда пяти казаков из Запорожья: они будут обучать детей верховой езде. Кроме того, откроется казацкий лагерь для мальчиков, там их научат не только готовить пищу в казане, но и строить казацкий курень для ночлега. Лагерь для детей будет бесплатным, а казацкий кулеш будут продавать по 15 гривен за порцию”, — говорят в музее.» http://kiev.vgorode.ua

Цікаво, як подивиться санепідемстація  та пожежна охорона на табір, який планують зробити у музеї?  Питань виникає у громадськості забагато.

Але, повернемося до Диснейленду. У ФБ вже активно обговорюють ці традиційні дитячі забави, які виросли у музеї:

Lenchenko Alexander Не вистачає яток з вареною кукурудзою та шаурмою. А ще можна продавати китайську біжутерію, робити миттєве фото на документи, ремонтувати мобільні телефони…

Marina BIkovska Краще б залишалося все як було і зоокуток також, а на атракціонах можна покататися де завгодно, вони зараз ростуть, як гриби після дощу…

Vitaliy Osyka  мы сегодня всей семьей были в Пирогово. Так “шашлыков” стало раза в 3 больше…Притом, что их сейчас жарят вообще, где попало. У всех, кто выходит с музея в нижней части перед выходом молодой парень просит сдать билет обратно… Торговля тоже даже очень активно процветает в разных частях музея и не только на пешеходке, а и с экспонатов … Короче, все працює по новому!

Іван Коваленас Таких “ЛЕНДІВ” тисячі, а такий МУЗЕЙ по розмірам один на Україну….

А чому не відродити справжні автентичні гойдалки та розваги?

Хоча, ні. Взимку запустили справжню народну розвагу –  фуркало (карусель), але… забули вчасно прибрати. Стоїть воно в болоті – автентично  і  символічно. Через якийсь час  саме так поступово перетвориться  у болото весь музей, а замість народного побуту будуть показувати китайський дублікат…

Свого часу  екс-директора Зарубу, який виявився найуспішнішим керівником скансену,  звинувачували у комерціалізації музею під відкритим небом.

А що ж тоді  робить піп Юрій Бойко?  Впроваджує нову концепцію популяризації  українського побуту ХІХ століття?

І ще раз звертаємося до Юрія Бойка: оприлюдніть своє бачення розвитку музею!

Хочеться згадати слова віце-прем’єра В.Кириленка, – безпосередній патрон та покровитель  Ю.Бойка: ”Пирогове  повинно отримати нову концепцію розвитку і розвиватися як справжній національний музей, а не як майданчик невідомо для чого, оскільки там чого тільки немає, у тому Пирогові, але часом немає тільки музею”.

Камо грядеши, отець Юрію?  Дивіться, після  таких нововведень і статус національного  у музею заберуть!

А якщо згадати, що пан Кириленко надіслав до музею свою персональну «смотрящую» піар-активістку рускава міра кума військового злочинця путіна – В.Медведчука, ілюзій щодо патріотів русскай весни з вищих щаблів Мінкульту не залишилося. Процес нищення найбільшого скансену Європи – Національного музею народної архітектури та побуту України запущено.

То може варто терміново зачистити Мінкульт і дирекцію музею від відвертих антиукраїнських «вождів»?

Нищення закладів культури планетарного рівня є актом духовного тероризму!

Комітет порятунку музею

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s