Варяги Кириленка спалять музей у Пирогові!

Варяги Кириленка спалять музей у Пирогові!

Мало не щодня з музею у Пирогові приходять жахливі новини.

11 квітня один із найгірших Міністрів культури В. Кириленко хвалькувато написав у твітері:

« Перший добрий успіх нового директора Музею у Пирогові Ю.Бойка:”Країна Мрій”буде у Пирогові. Раніше їм були лише відмови…».

Вітаємо  отця Юрія ( він же Юрій Бойко) з «мега-культурною» програмою,  яку нав’язало  йому міністерство. Чому  «нав’язало»? Тому що жоден нормальний директор музею не підпише договір з  Олегом Скрипкою. Подивіться, як Скрипка, мов та примхлива пані, віртуозно змінює майданчики під фестиваль.

Свято проходить,  приймаюча сторона вигрібає купу сміття,  відновлює газони та звітується перед аудитом, Прокуратурою, УБОПОМ, податковою та іншими фіскальними організаціями… А Скрипка, зістригши «зелень», забирає руки які нічого не крали, – і знову йде шукати нове поле дурників для «Країна мрій»!!!

Останній раз він провів фестини у парку Феофанія – там досі з жахом згадують натовп шаленної публіки, яка сараною пройшлась  газонам затишного парку. Про перевірки   з ними краще не говорити: досі тіпає…

Цього року Скрипка добрався  до музею у Пирогові. Музикант  довго пробивав туди дорогу – попереднє керівництво категорично відмовлялося підписувати з ним договір: жаліли музей, співробітників, свою нервову систему – розуміли, що таке «Країна мрій!».

Але, нарешті  зірки зійшлися: на місце директора музею прислали «весільного генерала», святого отця Юрія, якій тільки й вміє, що угоди підписувати, та гріхи відпускати.

У варяг Кириленка з’явилася вотчина, де можна данину збирати, а «Країна мрій» знайшла своє поле дурників!

“Зелені ландшафти з дивовижею традиційного українського побуту Пирогова в поєднані з етнокультурним простором “Країна Мрій” це надзвичайно бурхлива суміш”, – переконані організатори.

Отже, читаємо, що чекає на фанатів «поля чудес»:

«Цього року найбільший етно-фестиваль країни, підготував для своїх прихильників нові яскраві відкриття, якими доповнить виступи найгучніших музичних колективів!

На мапі літньої “Країни Мрій” з’являється нова домінанта – фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія”.  Кулі заввишки 25 метрів (9-поверховий будинок), з десятиметровим вогняним шлейфом, у дні фестивалю сколихнуть небо над Пирогово.

Ми створюємо наметове містечко за європейськими нормами, оснащене: цілодобовою охороною, електроенергією, зонами барбекю, санітарно-гігієнічними засобми(туалети, душі)». http://shoutout.wix.com/so/3KpWN9FN#/main

Боже, яке ж чудове та фейєричне нічне шоу чекає на меломанів!  Особливо яскраво буде сприйматися живий вогонь над  солом’яними стріхами старовинних хатинок. Я вже бачу фінальне файер-шоу теплої літньої ночі. У музеї уже склалася «традиція» – під час масових гулянь підпалювати архітектурні експонати: на Масляну спалили лазню, а на Івана Купала – комору. А тут – ціле вогняне шоу над стріхами! Уявити  страшно, що може відбутися… Але, Славко видав доручення – варяги сказали: ЄСТЬ!

Шкода музей. Шкода! Не тільки ж спалять, але й витопчуть, повалять тини, обнесуть квітники та зільники. А хто відповідати буде?

Дивно, що мовчить наукова частина музею. Куди дивиться заступник директора з наукової частини? Куди дивляться корифеї музею? Чому всі мовчать? Вони згодні за премію прибирати  пляшки, сміття,  шприці та презервативи?  Раби!  А куди дивляться музейні хранителі?  Принишкли, колупаючись на своїх експозиціях, мріють про наукову пенсію. І мовчать…

А поки вони «мріють» ознайомимо вас з наступною інформацією:«Мрійник, сповіщаємо Вас про розширення асортиментного переліку квитків. Ви можете придбати:
– квиток на 2 дні + препаті “Атлас” 400 грн.
– квиток на 2 дні + місце в наметовому містечку 300 грн (залишилося 5 квитків)
– квиток на 2 дні (350 грн)
– квиток на 1 день (дорослий) 150 грн
– квиток на 1 день (дитячий) 50 грн

К-сть квитків по даній ціні обмежена  https://kiev.karabas.com/krajna-mrij

Вже зрозуміло, що ненажерливе кодло з оточення віце-прем`єр-міністра, Міністра культури В.Кириленка думає лише про збагачення. Як і він сам. Доля української культури, знакових музеїв, їх абсолютно не хвилює. Головне – прибуток у власних кишенях.

Найбільший скансен Європи – Національний музей народної архітектури і побуту України, схоже перетворюється на першу сакральну жертву улюбленого попа Кириленка, якого чомусь призначили Гендиректором ТАКОГО музею; нещодавньої обслуги клану Януковича, колись музиканта, а нині банального бізнесюка; нової заступниці директора музею, яка нещодавно несла в маси ідеї рускава міра за гроші «Украинскава вибора» кума військового злочинця Путіна – стукача і провокатора Медведчука.

Якщо ці паразити Мінкульту думають, що після Майдану і під час війни можна так нахабно і безкарно жирувати на державній власності, яка має символічне значення для кожного українця – то глибоко помиляються. Спершу будуть контейнери для сміття…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s