Фронтовики та ветерани «Айдару» вірять у перемогу свого першого комбата!

Батальйон «Айдар», крім репутації найбільш відчайдушного батальйону, також заробив повагу у своїх і страх у сепаратистів за те, що ніколи своїх не кидає. Але сьогодні зі сторінок деяких новостворених задрипаних інтернет видань повіяло смородом Половінкіно…
Сьогодні все важче стає миритися із існуванням стада дегенератів із смт. Половінкіно, які з дивних махінацій Генштабу та забаганки Міністра оборони стали нібито новим поколінням батальйону «Айдар», а тим більше із їх намаганнями коментувати службу справжнього «Айдару» чи його першого комбата Мельничука. От тільки ці «спадкоємці», які народилися байстрюками внаслідок юридичного рейдерства проти батальйону «Айдар», крім вживаних автомобілів, нічого не отримали від справжнього «Айдару».
 Штурмовики з передової у м. Щастя та Луганської ТЕС, які входять до зони відповідальності «айдарівців», ласкаво називають бійців В/Ч 2950 «Опохмєлкіно». Причина проста – новостворена бойова частина, яка привласнила собі нашивки та ім’я батальйону «Айдар», озброєна Міноборони та награбованим із караванів гуманітарної допомоги для передової, але реальних бойових операцій з моменту свого офіційного оформлення 17 січня 2015 … не провела ЖОДНОЇ. Проте під керівництвом російського резидента Євгена Пташника бійці частини 2950 яскраво відпочивають, розстрілюючи пам’ятники із гранатометів, кидаючи гранати у громадські вбиральні, та стріляючи у повітря на своїх імпровізованих дискотеках на базі колишнього ковбасного цеху.
За кожним якісними продуктом чи послугою стоїть особистість. Корпорація Епл, найбільш інноваційна компанія у світі, заснована Джобсом, система Віндоуз та офісний пакет – Білом Гейтсом, автомобілі – дочка промисловця Мерседес, за всіма юридичними фірмами стоять люди, які дають своє прізвище тим ідеям, у які вкладають життя. Так сталося і з «Айдаром». Батальйон став дітищем Мельничука, який спромігся своєю пристрастю та харизмою зібрати навколо себе таких самих відчайдухів і сформувати найбільш дієздатний добровольчий підрозділ на Східному фронті – батальйон «Айдар».
Саме той «Айдар», який звільнив понад 10 міст від сепаратистів, саме той «Айдар», який здавав полонених ДНР-івців до Києва пачками, той «Айдар», бійців якого росіянам наказано страчувати на місці. Ще раз наголошуємо, що збройне формування у смт Половінкіно не має ніякого відношення до славної історії батальйону «Айдар». Люди із В/Ч 2950 не мають практичного бойового досвіду, і не прагнуть його отримати – звільнені від служби на блокпостах, провалили операцію по деблокуванню Дебальцево та відомі тільки своїми п’яними дебошами. Тим більше вони не мають права критикувати чи навіть просто коментувати діяльність першого комбата батальйону «Айдар», Сергія Мельничука. Натомість ветерани літньої та осінньої кампаній «Айдару» висловили свою одностайну підтримку комбату у його нелегкій боротьбі з системою судового свавілля. І ця боротьба почалася задовго до того, як маріонетка Шокін почав виступати із епатажними заявами про «банду «Айдар»! І це протистояння із владою Мельничук розпочав тоді, коли став доповідати «нагору» про мародерство та інші злочини під дахом Міноборони, але не отримав ніякої реакції. Прийшовши у Верховну Раду, Мельничук продовжив свою роботу із викриття злочинних схем, зокрема роботи російських рейдерів, які захоплювали українські підприємства та переводили їх на російських власників.
Попереду одна з головних наших битв, наших перемог – люстрація судів та прокуратури, які продовжують «закривати» добровольців за списками, за фальшивими обвинуваченнями та відверто брехливими інсинуаціями! Не дозволимо зганьбити пам’ять Небесної Сотні Майдану та Небесних Тисяч війни на Сході!
Нехай ця визвольна боротьба стане останньою, переможною!
Слава Україні!
fb

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s