Олександр Приходько йде у мери Вишгорода!

Відомий громадський діяч, господарник Олександр Приходько бере участь у виборах Вишгородського міського Голови.
Приходько  Олександр  Олексійович народився  4 лютого 1960  року в селі  Андріївка Вишгородського району  Київської  області. Працював у студентських будівельних загонах, грав за збірну інституту з футболу.

У 1984  році закінчив  Київський автомобільно-дорожній інститут за  фахом  інженер-механік.  Свою трудову діяльність розпочав у 1977  році  на посаді  слюсаря, водія  радгоспу  “Комунар” села Любимівка Вишгородського району. Після закінчення  автодорожнього інституту повернувся працювати в радгосп  “Комунар”  на посаді  інженера-механіка та головного інженера.  З 1989-го впродовж шести  років працював на посаді  директора радгоспу “Зоря” села Рови  Вишгородського району. Радгосп став одним із найкращих у районі.  У 1995 році призначений на посаду  першого заступника  голови  Вишгородської районної  державної  адміністрації , на якій працював до 2005  року. З 2005  року по 2010 рік – приватний підприємець. З квітня 2010 року – радник голови Вишгородської  районної  державної  адміністрації. З серпня  2010  року  Президентом України Олександр Приходько призначений на посаду  голови Вишгородської  районної  державної  адміністрації  Київської  області. За цей час у соціально-економічному розвитку Вишгородщина вийшла на шосте місце в Україні, а за наповненням бюджету вона – у трійці лідерів.

За значний внесок у розбудову міста присвоєно звання “Почесний  громадянин  міста Вишгорода” у 2011 році.

Нагороджений орденом Данила Галицького (2012 р.) за вагомий  особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток Київської області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя утворення Київської області.

На посаді мера Олександр Приходько обіцяє наповнити бюджет міста, підтримати виробничників, ревізію земель, вирішити проблему промислової зони, збудувати очисні споруди, модернізувати інженерні системи, збудувати нові дитсадки і школу, нормалізувати роботу громадського транспорту…

Пряма мова кандидата –

https://www.youtube.com/watch?v=Lk251Ifj2mA

https://www.youtube.com/watch?v=_M_ls5oJta4

Партія “НАШ КРАЙ”

Ми будемо відстоювати і контролювати:

  • Передачу та розмежування повноважень – держава має передати місцевому самоврядуванню максимально можливу кількість повноважень, при цьому необхідно припинити практику дублювання функцій (компетенцій) між державою та місцевим самоврядуванням. Місцеві громади краще знають як вирішувати свої проблеми!
  • Право на фінансову самодостатність громад – більше 50 % зароблених грошей (податків і зборів) мають залишатись на місцях.
  • Залучення найкращих управлінців до розвитку місцевого самоврядування із гарним досвідом господарювання.
  • Створення спроможних громад – слабкі громади мають об’єднатися, щоб стати сильними і самодостатніми, а влада має фінансово підтримати їх проекти.
  • Фінансування державою інфраструктурних проектів – держава має допомогти у фінансуванні проектів направлених на розвиток інфраструктури громад і регіонів.
  • Залучення закордонних донорів, фондів та інвесторів для фінансування інфраструктурних проектів
  • Реалізацію проектів та робіт вітчизняними підрядниками.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s