Хто у скорботній Європі запалить свічку біля нашого посольства?

 

І знову понесемо квіти, пекучу сльозу та свою щиру скорботу до посольства, знову організуємо флеш-моби в соцмережах, знайдемо щемні слова підтримки і втіхи французам. Кому ж, як не нам, знати, що таке тероризм: животіємо з ним бік-о-бік століттями. Скільки мільйонів українства покладено на жертовник цього живоття: війнами, гарбанням, насильницькими приєднаннями, голодоморами, ГУЛАГами, таємними вбивствами….
І нині щодень стікаємо кров’ю кращих своїх синів-дочок, дітей наших, боронячи рідну землю і ввесь білий світ од його, кремлівського імпер-терориста, до зубів оружної погані. Нас майже не видно з монпарнасів, і з Ейфеля ми вперто не помітні. Велика Отчина “Свободи-Рівності-Братерства” хоче вберегти затишок багатого європейського гіпермаркету заграванням, умовлянням, докорами. І сеансами політичного гіпнозу, який, на віру рожевих євромрійників, мав би сотворити чудо: десь там, на здичавілих підступах до ЄСівського раю, в ім’я ремейку нагорної проповіді про демократичні цінності, неситий удав мусив би полюбити кролика як себе самого.
Ми запалимо свічки в пам’ять невинно убієнних новоявленою вірфоломіївською паризькою ніччю. Але для нас то буде ще й знаком молитви і скорботи ЗА НАШИМИ воїнами. За тими, хто тієї ж ночі і сьогодні вдень поплатився життям в ім’я “освячених”, зокрема й французьким президентом, Мінських угод – угод з міжнародними терористами, з убивцями України.
І буде обіймати нашу самоту тиха ніч, порожня ніч.
Бо хто ж у скорботній Європі, у вражених світових столицях, освітлених французьким триколором, покладе квітку чи запалить свічку біля нашого посольства?

Валерій Ясиновський

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s