Врятувати Дніпро!

Україна балансує на межі масштабної екологічної катастрофи. Активісти “Екогромади” спробували привернути увагу суспільства до болючих проблем довкілля, чомусь забутих суспільством через політику. Особливо, Дніпра і Десни!

Через пару років країна може отримати дефіцит води!

u_lkut0ci50Дніпро перегородили греблями для отримання електроенергії. Найбільша річка Європи втратила власну течію і не в змозі змити все те, що потрапляє в неї разом з побутовими і виробничими стоками і зливами. Але, ж на берегах Дніпра стоять мегаполіси, металургійні і хімічні гіганти … Ситуація критична!

Вода в каскаді Дніпровських водосховищ нагадує коктейль з таблиці Менделєєва. Береги хаотично забудовуються, знищують природні нерестовища, заплавні луки, протоки, острови … Дніпро позбавляють можливості самоочистити свої води. Земснаряди в гонитві за миттєвою вигодою, розривають на частини річку, змінюючи ландшафт дна і конфігурацію берегової лінії, в результаті змінюється русло Дніпра. Екологічний стан річки  опинився під серйозною загрозою. Тільки в спогадах класиків Дніпро залишився «широким і могутнім …»

Прогулянка посередині Дніпра пішки стала реальністю! І це вже не жарт!
У самому центрі столиці прямо посередині Дніпра, можна стояти по щиколотку у воді. Велика та найдавніша річка Європи катастрофічно міліє. У столичній акваторії з’явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами. Споживацьке ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не на благо річки і суспільства, прибираючи наноси і розчищаючи судноплавний хід (фарватер), а з корисних цілей, видобувають пісок на продаж. В результаті між мостом Метро і мостом Патона на середині річки, стало настільки мілко, що вже з води виглядають “нові” острови.

 

вдосконалюватися разом із Вами!
Команда ГО «ЕкоГромада» – патріоти нашої Батьківщини та свого міста і готова зробити все можливе і неможливе задля покращення екологічного стану нашого рідного Києва. Наша мета – відновити занехаяні київські водойми, привести їх до стану ідеальної чистоти, впровадити систему природного очищення, щоб вода була прозора, а її показники мали відповідати усім вимогам до питної води; створити природні умови для комфортного життя у Києві.
Приєднуйтесь до нашої спільноти своїми ідеями, пропозиціями, допомогою, підтримкою або участю у наших акціях!”

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s